Konsutlāciju grafiks

     

                                                                                                                                                      APSTIPRINĀTS

                                                                                                                 ar  Madonas pilsētas vidusskolas  direktora

                                                                                                               rīkojumu  Nr. MPV 1-14/35, 03.09.2018.

 

Mācību priekšmetu konsultāciju grafiks 2018./2019.m.g.

(Valdemāra bulvāris 6)

 

 

Uzvārds, vārds

Konsultācijas    laiks

Telpa

1.      

Āboliņa Zanda

Pirmdien 14:20-15:30,  Otrdien 14:20-15:00,    Trešdien 14:20-15:10

126.

2.      

Aizpurve Kristīne

Otrdien 14:20-14:45,     Ceturtdien 13:20-15:20

115.

3.      

Avišāns Edgars

Pirmdien 14:20-15:10

105.

4.      

Balode Ausma

Pirmdien 14:10-15:10 (7.c,8.a), Trešdien 13:20-14:35 (5.a,6.a)

220.

5.      

Berķe Antra

Pirmdien 13:25-14:10,    Trešdien 14:15-16:00

316.

6.      

Bērziņa Valda

Ceturtdien 7:40-8:05

225.

7.      

Broks Gunvars

Otrdien 13:30-14:10,       (Trešdien 15:05-16:05 Skolas ielā 10)

Sp. zāle

8.      

Butlere Lidija

Pirmdien 13:20-13:50

224.

9.      

Cīrule Zanda

Pirmdien 14:20-15:20,   Otrdien 13:20-14:35

322.

10.             

Danieka Iveta

Otrdien 13:20-14:20,     Trešdien 13:20-14:40

314.

11.             

Deigele Marija

Pirmdien 14:20-15:40,  Trešdien 15:10-16:10, Ceturtdien 14:20-15:00

227.

12.             

Dolbe Aiva

Pirmdien 13:30-14:10,  Trešdien (skolas ielā 13:30-14:10),15:00-16:00

218.

13.             

Dreimane Solvita

Piektdien 12:30-14:25

302.

14.             

Elekse Inese

Otrdien 13:00-15:00,     Ceturtdien 13:30-15:00

324.

15.             

Frīdvalde Dace

Pirmdien 14:20-15:10,   Trešdien 15:00-15:50, Ceturtdien 14.20-14.50

219.

16.             

Gailuma Daiga

Piektdien 12:30-14:15

202.

17.             

Gora Zigfrīds

Piektdien 14.10-14.40

226.

18.             

Grāvīte Inese

Ceturtdien 14:15-14:45

224.

19.             

Groza Linda

Piektdien 13:30-14:10

Sp. zāle

20.             

Grudule Ingrīda

Pirmdien 14:20-15:20,   Trešdien 14:20-15:35

221.

21.             

Gusarova Elita

Otrdien 13:40-14:10,      Ceturtdien 14:10-15:10

Sp. zāle

22.             

Ikauniece Inese

Piektdien 12:30-14:15

201.

23.             

Innus Mārīte

Trešdien 14:50-15:50,    Ceturtdien 14:50-15:45

304.

24.             

Jaudzems Juris

Trešdien 15:30-16:30,    Ceturtdien 13:20-14:35

110.

25.             

Jermacāne Linda

Piektdien 12:30-14:20

306.

26.             

Kalupniece Lolita

Piektdien 12:30-14:30

102.

27.             

Kaļinova Ilze

Pirmdien 15:00-14:20, 15.10-15.25,  Ceturtdien 15:10- 16:30

231.

28.             

Kārkliņa Līga

Pirmdien 15:00- 16:15,  Trešdien 13:30-14:30

229.

29.             

Krīgere Arnita

Otrdien 14:20-14:50

224.

30.             

Kurmīte Anda

Pirmdien 13:30- 14:55, Ceturtdien 14:10- 15:00

218.

31.             

Kuzmina Inta

Trešdien 14.10-15.00

309.

32.             

Kūriņa Jolanta

Piektdien 13:20- 15:15

301.

33.             

Labāne Veronika

Trešdien 13.30-15.10,  

315.

34.             

Lāce Aleksandra

Otrdien 14:20-15:00,   Ceturtdien 13:20- 15:20

230.

35.             

Lazdupe Inita

Otrdien 14:10-16:05

225.

36.             

Melnupa Anita

Ceturtdien 12:40-13:10,  (Piektdien 14.20-15.20 Skolas ielā)

229.

37.             

Mozga Lilija

Ceturtdien 14:20-15:45

225.

38.             

Muceniece Ināra

Piektdien 12:50-14:15

104.

39.             

Pulkstene Ruta

Piektdien 12.30-14.30

204.

40.             

Ozdoba Līga

Trešdien 14:20- 16:00

222.

41.             

Rampāne Silvija

Ceturtdien 12.40-13.05

112.

42.             

Riekstiņa Jolanta

Trešdien 13:20-15:20

217.

43.             

Riekstiņa Līga

Pirmdien 12:30-14:30

305.

44.             

Rikveilis Viesturs

Otrdien 13:30-14:20, Trešdien 13:30-14:20, Ceturtdien 13:30-14:10

317.

45.             

Sausiņa Iveta

Piektdien 12:40-14:35

303.

46.             

Seikstule Inese

Piektdien 12:30-14:10

203.

47.             

Smoča Inga

Ceturtdien 14:20-16:15

311.

48.             

Solovjeva Sanita

Otrdien 13:30-14:20

116.

49.             

Stangaine Valtra

Trešdien 15:00-16:10

226.

50.             

Stepanova Olga

Pirmdien 14:20-15:43,   Trešdien 14:20-15:43

321.

51.             

Strode Inese

Pirmdien 14.20-14.50

223.

52.             

Strode Brakovska Laura

Trešdien 15:00-16:15

Ceturtdien 15:00-16:00 

223.

223.

53.             

Šimkēviča Sandra

Ceturtdien 13:30-15:20

310.

54.             

Šķēle Marika

Piektdien 13:20-13:45

112.

55.             

Šķēle Santa

Piektdien 12:30-14:25

103.

56.             

Šutka Irina

Ceturtdien 14:10-15:30

309.

57.             

Tālzeme Līvija

Otrdien 14:20-15:00,       Trešdien 14:20-16:05  

318.

58.             

Trušele Rūta

Trešdien 14:15-15:15,      Ceturtdien 14:20-15:20

313.

59.             

Ūzuliņa Sintija

Pirmdien 13:30-14:45,     Ceturtdien 12:40-13:55

124.

60.             

Vīgante Varenīte

Otrdien 12:40-14:30,        Ceturtdien 13:30-14:30

319.

61.             

Vītoliņa Ināra

Trešdien 13:30-15:40,      Ceturtdien 15:00-15:40

320.

62.             

Voiniča Grīna Ija

Otrdien 11.50-13.20

111.

63.             

Voitiņa Anita

Piektdien 12:30-14:10

101.

64.             

Vuškāns Dainis

Pirmdien 14:20-15:20,   Trešdien 14:20-15:20

Sp.zāle

65.             

Zauska Rudīte

Pirmdien 14:10-14:50    

108.

66.             

Ziņģītis Egils

Trešdien 14.10-14.50

Sp.zāle

67.             

Zujeva Ritma

Pirmdien 13:20-14:00,   Ceturtdien 14:20-15:50

312.

             Krīgere 29251905

(Skolas iela 8,10)

 

Nr.

Uzvārds, vārds

Konsultāciju laiks

Telpa

1.

Babule Dina

Piektdiena 14.20 – 15.00

17.

2.

Čamane Ligita

Piektdiena 13.30 – 14.10

8.

3.

Dolbe Aiva

Trešdiena 14.20. – 15.00

4.

4.

Grāvīte Inese

Ceturtdiena 14.55 – 15.55,   Piektdiena 14.15 – 14.40

6.

5.

Groza Linda

Otrdiena 14.20 – 15.05

Sporta z.

6.

Jahimoviča Leontīna

Trešdiena 14.20 – 15.45

7.

7.

Kaļinova Ilze

Pirmdiena 15.00 – 16.00

2.

8.

Klodāne Ruta

Pirmdiena 14.20 – 15.55

14.

9.

Kuzmina Inta

Ceturtdiena 14.20. – 15.00

2.

10.

Ļitvina Jekaterina

Trešdiena 13.30 – 15.00,   Ceturtdiena 14.20 – 15.05

5.

11.

Macipura Līvija

Trešdiena 13.30 – 15.00

12.

12.

Melnupa Anita

Piektdiena 14.20 – 15.00

9.

13.

Mozga Lilija

Ceturtdiena 14.20 – 15.00

10.

14.

Ozola Inta

Trešdiena 14.20 – 15.30

13.

15.

Sniķe Indra

Otrdiena 14.20 – 14.45

13.

16.

Strogova Svetlana

Piektdiena 13.30 – 14.35

11.

17.

Šutka Irina

Pirmdiena 14.20 – 15.40

3.

18.

Titovičs Anatolijs

Otrdiena 14.20 – 15.10,   Trešdiena 14.20 – 15.10

Mājtur.11.

                 Sniķe  27886878