Labdarības akcija

 Labdarības akcija
“Ziemassvētku brīnums”

Tuvojas Ziemassvētki, mīlestības un siltuma laiks, dāvināšanas laiks!
Šajos svētkos katram jājūtas laimīgam, bet ne visi tādi ir!
Tu vari dāvāt daļiņu no sevis, lai kādu iepriecinātu.
Rūpēsimies cits par citu!

 

 1. Eņģeļu pasts (http://www.engelapasts.lv/
  • Projekts “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020”, akcijas mērķis ir iepriecināt cilvēkus, kas atrodas Latvijas sociālajos aprūpes centros. Lai palīdzētu un kādam uzdāvinātu svētku sajūtu sākumā iepazīsties ar akcijas noteikumiem un pamācību, kā arī meklē vairāk informāciju apmeklējot saiti: http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/ziemassvetki . Esi šo svētku mazais enģelis un iepriecināsim kādu, kam klājas grūti!
  • Projekts “Dzimšanas diena”, visa gada garumā tieši tu vari parūpēties un iepriecināt kādu cilvēku, kas atrodas sociālajos aprūpes centros. Iepriecināsim šos cilvēkus piedaloties projektā. Lai iepazītos vairāk ar projektu un uzzinātu kā palīdzēt dodies uz saiti: http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/dzim%C5%A1anasdiena .
 2. Ziedot.lv (https://www.ziedot.lv/)
  • PĀRTIKAS GROZS, citas ģimenes ir smagi skāris CoVid-19, vecāki zaudējuši darbu, bet ēdienreizi nevar atlikt! Ziedojot palīdzēsim un sarūpēsim šīm ģimenēm svaigus produktus! Lai iepazītos ar šo akciju apmeklē saiti: https://www.ziedot.lv/partikas-grozs-3813 .
  • Ziedo arī citiem projektiem un cilvēkiem, kam ir nepieciešama tava palīdzība apmeklējot mājaslapu: https://www.ziedot.lv/ .
 3. DOD PIECI (https://dod.pieci.lv/)
  • Labdarības maratons “Dod pieci!” pievērsīsies vardarbībai ģimenē. Viena dziesma Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā par minimālo ziedojumu 5 eiro palīdzēs stundu būt drošībā cilvēkam, kurš bēg no vardarbības ģimenē. (Atsauce: https://dod.pieci.lv/par-projektu)  Lai iepazītos un ziedotu dodies uz https://dod.pieci.lv/ .  Seko projektam sociālajos tīklos Instagram un Facebook @piecilv.
 4. Eņģeļi pār Latviju (https://skaties.lv/engeli/)
  • Palīdzi piepildīt brīnumu ar vislielāko vērtību – BĒRNU VESELĪBU! Iepazīsties un ziedo apmeklējot mājaslapu https://skaties.lv/engeli/ .
 5. “Laimas” labdarības namiņš (https://www.laimasnamins.lv/?allow_cookies=1)
  • Projektā ziedotāji piepilda Latvijas bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām. Piepildi arī Tu kāda bērna sapni apmeklējot un ziedojot mājaslapā https://www.laimasnamins.lv/?allow_cookies=1 .
 6. ShareTheMeal (https://sharethemeal.org/en/index.html)
  • Projektā ziedotā nauda palīdzēs bērniem sagādāt ēdienu, kas ir ļoti nepieciešams. Lai pabarotu vienu bērnu ir nepieciešami tikai 0.70 centi. Lai ziedotu apmeklē mājaslapu https://sharethemeal.org/en/ .

 

Ir tik daudzi, kam vajadzīga palīdzība!
Piepildīsim cilvēku sapņus šajos skaistajos svētkos – Ziemassvētkos!